privátni klienti

Nemusíte poznať každého.
Na to sme tu my.
......

 

Pre Váš životný štýl

Zahoďte starosti za hlavu a aspoň na chvíľu sa odpútajte od práce. Prežite nerušené uvoľnenie a relax v spoločnosti rodiny či priateľov. Objavte concierge služby a naplňte všetky očakávania od Vášho voľného času.

Lifestyle manažment je jednou z najširších oblastí, ktoré zahŕňa služba concierge. Vieme, že každý klient je osobitý, a preto k nemu neprichádzame so všeobecnými riešeniami.
Tie ani vonkoncom neuspokoja túžbu po prežití nezabudnuteľných zážitkov v čase, keď sa nevenujete práci. Práve preto sa na základe komunikácie snažíme zistiť a odhadnúť,
čo by aj Vás mohlo zaujímať a na základe toho Vám ponúknuť vhodný spôsob trávenia voľných chvíľ.
Tých môže byť nespočetné množstvo, no my sme napriek tomu pripravení ponúknuť Vám skvelé riešenia na prežitie plnohodnotných momentov vo Vašom živote.

Ak potrebujete pomôcť s výberom a zabezpečiť všetko potrebné na strávenie Vašej dovolenky,
chcete sa zúčastniť kultúrneho, spoločenského či športového podujatia a potrebujete získať vstupenky.
Aj s tým sa na nás môžete obrátiť. Chcete zorganizovať párty, zaobstarať letenky či nájsť vhodný cestovateľský cieľ na nové zážitky či nadobudnutie nových vedomostí pre Vás a Vašu rodinu?
Túžite po predmete, ktorý nedokážete nikde zohnať alebo jednoducho potrebujete asistenta pri nakupovaní? Máme dostatočné skúsenosti na to, aby sme zvládli všetko, čo od nás vyžadujete, a to na profesionálnej úrovni.

Využite starostlivosť o váš životný štýl a vychutnávajte si každý moment plnými dúškami bez stresov a komplikácií.

 

......


Váš TimeGuard