Buďte osobný!

Buďte osobný!

Opakuje sa to každý rok. Pre väčšinu je to „povinná jazda“, niekto pridá aj trochu kreativity. A keď nastane tá pravá chvíľa, so širokým úsmevom a vrelými slovami podávame výsledok nášho snaženia druhej strane. V kútiku duše očakávame, že sa jej to bude páčiť. O čom hovoríme? O vianočných darčekoch pre klientov.


Len rutina?

 

Patrí to ku korporátnemu bontónu asi rovnako ako vizitky. Každý rok o tomto čase prichádza na rad otázka, čo odovzdávať na vianočných stretnutiach a ako byť aspoň trochu osobitý, aby náš darček nezapadal medzi všetkými ostatnými. Aké je riešenie?

 

Buďte osobný!

 

Ak chcete, aby si klient na Váš darček spomenul aj po rokoch, musíte byť osobný. Klient musí cítiť, že tento darček je pre neho. Len pre neho! Takto dosiahnete, že si Vás skutočne zapamätá a ďalší rok sa bude tešiť, čo od Vás dostane.

 

Ako na to?

 

Zavolajte nám a pripravíme darček presne na mieru Vášho klienta. Lístky na Champions League, Cirque de Soleil, zaujímavý módny doplnok alebo exkluzívna škótska whiskey. Starosti so zabezpečením nechajte na nás a užite si tie chvíle, keď bude klient nadšený.